Profesyonel Saç Kesim, Tasarım ve Saç Bakım Hizmetleri‎

Saçın bazı olumlu ve olumsuz yönleri dikkate alınarak günümüz modasına uygun yüz hatları dikkate alınarak size özel uyguladığımız stil testleri ile kişinin yaşam tarzına uygun  saç kesim seçenekleri sunuyoruz.

Saçı yıpratan çevresel faktörler ve dış etkenler arasında ilk sırada; sert sular, güneş ışığı ve bunların yanı sıra ısısal işlem (düzleştirme, maşa) uygulanması bulunur. Saç bakımına duyulan ihtiyaçlar da saçların karşılaştığı durumlar itibari ile doğallığın kaybedilmesinden dolayı olur. Saçlara gereken önemi göstererek, saç tellerini kökünden ucuna kadar yeniden hayata tutundurabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken, saçınızın sorununu keşfetmektir. Saçınızda ne sebeple, ne gibi sorunlar yaşanıyor bunu bilirseniz profesyonel saç bakımı yapmanız mümkündür. Örneğin, kuru saç tipine sahipseniz saçlarınızdaki yıpranma oranı daha fazla olarak, saçlardaki canlılık kaybedilir.

Bir diğer örnek olarak, oksidan kullanılarak açma işlemi uygulanan boyalı saçlarda yüksek oranda keratin kaybı oluşur ve saçlarda renk solmalarının yanı sıra ayrıca tellerin yapısında değişim görülür. Karma saç tipiniz var ise saç derisinde yağlanma oluşurken saç gövdesinde kuruluk gözükebilir. Saç tipleri farklı, tiplerin çeşitliliğine göre karşılaşılan sorunlar farklı olurken bu durumu beslenme ve hayat tarzınız dahi etkileyebilir. Her türlü sorunun çözümünü saç bakımı yaparak bulurken, saçlarınızın kusursuz görünümünün hissettirdiği güven ile de günlük yaşantınızda ya da davetlerde iddialı tavrınızı sergileyebilirsiniz.

Saç tellerinde doğası bakımından yüksek oranda keratin bulunur. Çeşitli faktörler ve dış etkenlerden dolayı saçın yapısındaki keratin oranında azalma olması sebebiyle saç tellerinde yıpranma olur.

Yaşlanan saçların bakımı da tıpkı diğer saç tipleri kadar önemlidir ve saça ihtiyacı olan besleme sağlanmaz ise mutsuzluk sebebi olabilir. Olgun saçları besleyerek, saç tellerinizi gençleştirebilir ve gençleştirmenin etkisi ile şekil almasını kolaylaştırabilirsiniz. Özellikle beyazlayan saç tellerini beyazlamayan saç telleri ile uyum içinde bulmak biraz zor olmaktadır. Bunun nedeni ise saç beyazladığında yapısının kalınlaşmasından dolayıdır.

Bakım ürünlerinin saçın nem oranını dengeleme özelliği sayesinde saç gövdesindeki saç tellerinin her birine ayrı bakım yapılmış olur. Serbest radikallere karşı saçı koruma altına alarak, telleri film tabakası ile kaplayan ve her türlü hasara karşı koruyan ürünlerde sülfat, paraben, silikon gibi zararlı maddeler bulunmaz. Saf aktif içeriklerle donatılan ve son teknolojiden yararlanılarak hazırlanan saç bakım ürünleri her türlü şartta güzelliğinizin en önemli detayı olan saçlarınıza kalkan olmanın yanı sıra onları besler.

Uygulayacağımız bakımının saç tellerine tutunabilmesi için yüksek konsantrasyonlu bakım sağlayan en iyi kalite  ürünlerimizi kullanmamızın faydasını göreceksiniz. Saçlarınızda kısa süre içerisinde gözle görülür düzelme olduğunu fark ederek, saç bakımının göz ardı edilemeyecek kadar önemli olduğunu Magicice kalitesi ile bir daha anlayacaksınız. Aylık bakımlarımızın ve uygun fiyatlı seanslarımızın fiyatlarını öğrenmeden başka bakım merkezleriyle görüşmeyin çünkü biz en kaliteli bilinen markaların ana dağıtımcısı olarak en iyi fiyatı sadece biz izmir Saç Bakım Merkezi olarak sizlere sunuyoruz.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner]

Her Stil ve Modelde Saç Kesimi

Saç kesiminde modern, modayı yakından takip eden, yenilikçi Magicice Güzellik ve Bakım Merkezimizi

Saç Kesimleri, Saç Modelleri, Küt Saç Kesimi, Düz Saç Kesimi, Orta Boy Saç Kesimi, Gelin Saçı gibi bir çok modelde Uzman Saç Bakım ve Profesyonel Saç Kesim ekibimiz en iyi saç sitilleriyle sizlere hizmet veriyor.

Modaya uyum konusunda özellikle uzun saçlara, her sezon başarılı saç modelleri uygulanıyor. Bir çok aksesuar kullanılarak ya da kendi üzerinde yapılan tasarımlarla aksesuar takmış gibi duran saçlar oldukça dikkat çekiyor. Tabi yaz döneminin vazgeçilmezleri arasında da bu aksesuarlı saç modeller yer alıyor. Bantlar, çiçek tokalar ya da rengârenk lastikler, saçların ışıltısına dikkat çekici bir tarz katmak için bekliyor.

Açık kullanımda, topuzda ya da farklı bir imajı yansıtan tüm modeller uzun saçlarda rahatlıkla kendini gösteriyor. Bunun yanında saçların sağlıklı ve parlak görünmesine de özen göstermek gerekiyor. Yine uzun saçlarda, kendi saçınızın bir bölümünde küçük oyunlarla yapılacak aksesuar zarif görünecektir. At kuyruğu saç modelini tercih edeceğiniz özel günler için toka yerine saçınızı kendi etrafında sararak toplarsanız zarafeti fark edeceksiniz.

Davete Uygun Saç Modelleri

Topuz Saç Modelleri

Gergin bir topuz yaptığınızda yüzünüzdeki belirgin ve keskin ifadeyi fark edeceksiniz. Bunu daha çok resmi toplantılar için tavsiye ediyoruz. Gergin topuzun yüzünüze katacağı asalet, toplantının dikkat çekici konuşmasını yapacağınızın işaretini verecektir, tabi yüz hatlarınıza yapacağı vurgu sizi bir o kadar da çekici gösterecektir. Açık kullanmak istediğinizde eşit uzunluktaki saç stili sürekli kuaföre gitmenizi gerektirmez, bakımı ucuz ve kolay olur.
Kısa saçlar için ilk bakışta saç gibi duran aksesuarlar, postişler, tüyler ve bantlar oldukça kullanışlıdır. Saçları daha gür ve havalı gösteren aksesuarlar genç kızlarımız arasında her sezon ilgi görüyor. İnci çiçeği; sevgi müjdeleyicisi, sevgiyi ve aşkı simgeleyen bir çiçek olduğu için özellikle gelinlerin el buketinde ya da gelin başlarındaki taçlarda kullanılır. Bunu üzerinde taşıyan gelinin aşkına ömür boyu leke düşmeyeceğine inanılır. Kısa saçlarda uygulanacak hareketli kesimler de yüzünüze canlılık katacağı gibi bakımı da kolay olacaktır. Tarak kullanmadan ve sadece ellerinizle saçınızın içinde yapacağınız çılgın hareketler, saçlarınıza kuaför eli değmiş havası verecektir. Bu hareket sayesinde saç sayınızın da fazla göründüğünü fark edeceksiniz.
İşte size farklı saç modelleri hakkında diğer bilgiler. Saçınızın dolgun veya seyrek olması sizin hangi saç kesimini seçiminiz gerektiğini belirler. Genel kural olarak, saç kısa ise ve tek boyda ise daha dolgun gözükür.

Küt Saç Kesimi:

Bildiğiniz gibi bir çok saç şekli vardır. Kulak mememesi hizasındaki kısa küt kesim saçı çok sağlıklı ve gerçek sayısından iki kat daha fazla gösterir.

Kat Kat Saç Kesimi:

Genellikle saç uçları aynı uzunlukta değildir. Omuz hizasında kesildiğinde iyi, seyrek saçlara hem tarz hem güzel bir şekil kazandırır. Kat kat saç kesiminin bakımı da kolaydır.

Düz Saç Kesimi:

Aynı uzunlukta kesilmesine dikkat edilmesi gerekir. İnce veya oval yüzler için en ideal saç kesimidir.

Kırık Saç Kesimi:

Her hangi kısa bir saç kesimi olabilir. Genç kadınlarda güzel bir hava oluşturur. Eğer 45 yaş üzerindeyseniz, çene ve gerdan profilinizde neleri değiştirdiğine inanamayacaksınız. Ayrıca kısa ve kırık kesimler dikkati gözlerinizde toplar.

Orta Boy Saç Kesimi:

Saçlarınız omuzlarınız hizasında, hatta daha uzun olduğunda çok hoş bir şekil alacaktır. Saçlarınız omuzlarınız üzerinde gezinirken, içindeki hafif katlarla hoş bir hacim kazandıracaktır.

Zaman içerisinde saç tellerinin yapı taşı görevi gören maddelerde azalma olur. Bunlar arasında en fazla azalma keratin eksikliğinde görülür. Keratin eksikliği saçlarda özellikle de saçın uç kısımlarında görülür. Belirtileri ise; saç tellerinde nokta nokta (saçta kırılmış görüntüsü oluşturur oysa yalnızca keratin eksikliğinin belirtisidir) bir görünüm, dokusunda yoğun bir kuruluk ve pürüzlü bir yapı olarak belli olmaktadır.

Keratin eksikliği olan saçların bakımını yoğun keratin desteğinde bulunan saç bakım ürünleri tercih ederek, kısa süre içerisinde etkili bir şekilde giderebilirsiniz. Özellikle saçların günlük ihtiyacı olan bakım ve temizliğini keratin içeren bakım şampuanları ile yaptığımız zaman içerisinde temel yapı taşı olan keratin eksikliğini gidermiş olacaksınız. Saçlarınızın bu yöndeki ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş olan Bitki Özleri ile yıpranmış bir saç görünümü oluşturan olumsuz belirtilerin önüne geçecek, saçlarınızın sağlıklı bir yapı kazanmasını sağlayacak, bakımlı görünüm oluşturmada en doğru ürünü kullanmanın keyfini süreceksiniz.

Güzelliğinizin en belirgin özelliklerinden olan saçlarınız ne kadar bakımlı bir yapıya sahip ise çevrenizde bıraktığınız izlenim o kadar doğru orantılı olur ve bakımlı saçlarınız kadar dikkat çeker, değer görürsünüz. Kullandığımız profesyonel ürünler ile saçları nazikçe temizleyerek yormadan, aşındırmadan saç derisi ve saç tellerini arındırıyoruz. Kabarmaların ve elektriklenmelerin önüne geçen keratin destekli ürünler, zor şekil alan saçlarda kontrol sağlamanızda etkili bir yardımcıdır. Saçlara verilen şeklin uzun süre  etkili olmasını sağlarken, kısa sürede şekillendirme ile zaman kazanmanızı sağlar. Pürüzsüz ve parlak sonuçlar kazandıran sülfatsız ve keratin destekli nemlendirici şampuanı, bütün saç tipleri kullanabiliyor. Boyalı saçlar için ise boyayı saça kilitleyen özel renk koruyucu, keratin destekli şampuan çeşidi ile güzelliğiniz için  etkili yardımcınız oluyor.

Kullandığımız en iyi bakım ürünlerini saçta doğal koruyucu tabakayı canlandıran, güçlendiren, kaybedilen elastikiyeti tekrardan kazandıran ve kırılmaları önleyen protein olan keratin ile geliştirmiştir. Saçları ve saç derisini yatıştıran söğüt özü ve saç derisini yapılandıran, ayrıca antioksidan etkisine sahip olan cadı fındığı özü ile zenginleştirilmiştir. Amino-asit bakımından zengin olan bitkiden gelen enzimlere, vitaminlere ve minerallere sahip olan Aloe Vera ile de saçları güçlendirerek yapılandırmaktadır. Saç kesiminiz ve saç bakımınız için profesyonel ellerden yardım arıyorsanız Magicice uygun ücret ve en iyi hizmet politikasıyla Magic ice İzmir Güzellik ve Bakım Merkezi olarak her zaman hizmetinizdedir.

[/vc_column][/vc_row]

İnternet'e Özel %20 İndirim'i Kaçırmayın!

WhatsApp chat