Altın İğne Radyofrekans

Altın İğne Radyofrekans Uygulaması Nedir? Nasıl Yapılır?

Altın İğne Uygulaması ile Gençleşin! Cilt gençleştirme uygulamalarında estetik operasyonlara alternatif olarak sunulan, Amerika’da ve Avrupa’da son günlerin en büyük ilgi uyandıran ve tercih edilen teknolojisi olarak kabul gören Intracel tedavisi ile cildinize gençlik ve tazeliği geri kazandırabilirsiniz…

Altın İğne Radyofrekans uygulaması; kişinin cilt kalınlığı, problemin türü, cilt gevşemesinin seviyesi gibi özelliklere göre bazı sistemsel ayarlar yapıldıktan sonra uygulama başlığı cilde değdirilerek işlem başlatılır. Yüzdeki kırışıklıkları yok etmeye yönelik diğer yöntemler cildin alt tabakasına etki ederken yüzeydeki deriye de zarar verme riski oluşturabilir. Intracel uygulamasında iğneler ile cildin içine girilip en altına etki edildiği için böyle bir risk söz konusu değildir.

Bu uygulama ile alt tabakaya da inilerek cilt dokusunun altındaki kolajen lifleri uyarılıyor ve yenilenme, sıkılaşma, toparlama sağlayacak bölgeye radyo frekans enerjisi verirken bu enerjiyle kontrollü bir hasar yaratılıp cilt kendini onarmak için hemen harekete geçiyor. Üstelik iğneler altın olduğu için enerji iletimi çok iyi bir şekilde sağlanıyor. Tamamen doğal bir yenilenme ile sıkılaşma ve yüz germe etkisi cilt üzerinde hızlı bir şekilde görülüyor. Özellikle el, boyun ve dudak çevresi kırışıklıkları gibi cerrahi müdahalenin zor olduğu bölgelerde oldukça başarılı sonuçlar veren Intracel yaz dahil yılın dört mevsimi yapılabiliyor.

Genellikle tek seans sonrasında fark edilir bir yüz germe etkisine ulaşılması da en büyük avantajlarından biri. Yüz boyun germe işlemlerinin yanı sıra bu tedavi yöntemi cilt lekeleri, sivilce izleri, yüzeysel kılcal damar ve çatlak tedavisinde de önemli oranda düzelme sağlayabiliyor. Yan etkisi bulunmayan Intracel uygulaması güzelliğine düşkün, her zaman genç görünmek isteyen bayanların vazgeçilmez yöntemi olacak…

Altın İğne Frekans Tedavisi Hizmetimizin Detayları

Altın iğne Radyofrekans, “Ameliyatsız Cilt Gençleştirme” teknolojilerinde gelinen son noktadır. Sistemde tercih edilen özel tasarımlı altın kaplama mikro iğneler; cilt altını Radyo Frekans dalgalarıyla uyarır, cildin hedeflenen derinliklerine epidermal hasar meydana getirmeden ulaşırlar. Bu uyarılar sayesinde ciltte iyileşme süreci gerçekleşir. Oluşan bu termal hasarlanma, yeni kolejen ve elastin üretimine sebep olur.

Buna bağlı olarak Altın İğne tedavisi cildin üst tabakasında hücre gelişim faktörlerini harekete geçirir;

  • Ciltteki ton farklılıkları,
  • Akne izleri,
  • Yara izleri,
  • Lekeler
  • İnce kırışıklıkların tedavisi
  • Cildin genç ve dolgun görünüm alması
  • Çene kontörünün belirginleşmesi
  • Gıdı toparlama
  • Genişlemiş gözenek tedavisi mümkün olur.

En önemli özelliği, bir seansta dahi ciltte total bakım yaparak mükemmel sonuçlar vermesi ve son derece ağrısız bir uygulama olmasıdır. Altın İğne Radyofrekansta minimal invase dermal ve volumetrik rejuvenasyon sistemi ile olumlu sonuçlara acısız ve hızlı bir şekilde ulaşmak mümkündür.Mikro iğneleme işlemine başlamadan önce uygulamanın yapılacağı alana lokal anestezik krem uygulanır.Mikro iğneler ciltte çok sayıda mikroskobik delik açarak cildin stimulasyonunu arttırır ve daha fazla kolejen üretmesine neden olur. Açılan bu deliklerden A ve C vitamini içeren ürünler verilerek ciltte penetrasyon sağlanır.

A ve C vitaminleri cildi stimule ederek cildin canlanmasına, daha genç görünmesine yardımcı olur. Ek olarak, cilt sıkılaşmaya başlar yağ bezelerinin aktivitesi yavaşlar aknelerin azalması sağlanır tüm yaş gruplarına uygulanır yan etki oluşturmaz morarma kanama oluşmaz altın iğne kullanım alanları ; cilt gençleştirme cilt yenileme lifting yüz germe elastikiyet kaybı tedavisi  yüz Ve Çene hatlarının  belirginleştirmesi boyun toparlama ince kırışıklıkların tedavisi sivilce izlerinin tedavisi akne tedavisi genişlemiş gözenekleri tedavisi cilt tonunun düzenlenmesi sebumunun dengelenmesi çatlakların tedavisinde etkilidir.

What is Included

We are dedicated to providing you with the most natural and sanitary nail care available. All of our implements are sterilized using hospital-grade procedures to ensure your health and safety.

We are dedicated to providing you with the most natural and sanitary nail care available. All of our implements are sterilized using hospital-grade procedures to ensure your health and safety.

We are dedicated to providing you with the most natural and sanitary nail care available. All of our implements are sterilized using hospital-grade procedures to ensure your health and safety.

Book your visit online

[ap-booking]
WhatsApp chat