Magic Ice Güzellik Salonu Misyonumuz

Yılların getirdiği tecrübe ve profesyonel kadro ile Magic Ice Güzellik Merkezi , samimi, güleryüzlü bir hizmet anlayışına sahip olarak size hijenik ortamda, İzmir’in en merkezi noktasında bulunan Bornova – Mustafa Kemal Cad.Tevfik Fikret apt. :49/1 adresli şubemiz ile %100 Müşteri memnuniyeti odaklı olarak, bay ve bayan müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Türkiye’de kullanılan en son teknoloji cihazlarımız ve konusunda uzman kadromuz ile cildiniz ve güzelliğinizi sizin kadar önemsiyoruz. Herkezin cilt bakımı ve güzelleşme ihtiyacına ulaşmasının bir hak olduğu düşüncesiyle yılın 365 günü kampanyalı fiyatlarımız ile sizleride Magic Ice Güzellik Salonumuzda görmekten mutluluk duyarız. Unutmayın! Cilt sağlığınız ve güzelliğiniz gibi ciddi bir konuyu Magic Ice Güzellik ve Bakım Merkezimizde üst kalite hizmet alabilirsiniz.

Magic Ice Güzellik Salonu İlke ve Vizyonumuz

Magic Ice Güzellik ve Bakım Merkezi performansından, hizmetinden disiplininden hiçbir şekilde ödün vermemiştir. Teknolojiyi yakından takip ederek epilasyon, zayıflama ve cilt üzerine en iyi cihazları merkezinde bulundurarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

İnternet'e Özel %20 İndirim'i Kaçırmayın!

WhatsApp chat